Apie mus

Apie mus

Sveiki! Dovanų rinkinius gaminame jau nuo 2017 metų gruodžio mėn., tad esame įgiję jau nemažą būrį klientų. :) Esame tam, kad Jums būtų lengviau, paprasčiau ir maloniau nustebinti artimuosius jaukia bei praktiška dovana. Stengiamės pasiūlyti tokias dovanas, kad jos nedulkėtų spintoje, o būtų greitai ir skaniai „suvartojamos“. :)

Taupykite laiką

Mes taupome Jūsų laiką, tad siūlome originalias ir praktiškas dovanas. Mes paruošime ir supakuosime - Jums tereikia tik išsirinkti.
    

Stiprinkite santykius

Kurkite stipresnius santykius netgi tada, kai negalite būti kartu. Mes pasirūpinsime, kad Jūsų artimas žmogus gautų gražiai supakuotą, asmeninę dovaną.

Kaip tai vyksta

Jūs išsirenkate norimą dovanų rinkinį, jeigu pageidaujate, galite užrašyti palinkėjimą atvirutės laukelyje, bei įsidedate į prekių krepšelį. Nurodote pristatymo rekvizitus, lietuvišką gavėjo telefono numerį (jeigu siunčiate kitam asmeniui - nesijaudinkite, mes įprastai neskambiname, nebent, esant reikalui, neatrašysite el.paštu)

Įsigijus produktą be jokių papildomų modifikacijų, Jūs gausite tokį produktą, kokį matote pirmoje pavyzdinėje nuotraukoje.

Jeigu norite kito teksto ant pasirinktų prekių, pasirinkite „su jūsų norimu užrašu“, tuomet papildomo maketavimo laukelyje nurodykite, kokio užrašo ir ant kurios prekės norite. Pavyzdžiui: ant šokolado: „Smagios šventės. Tu esi ypatingas“, ant puodelio: „Mėgaukis kiekviena akimirka“, ir t.t.

Gavus užsakymą, dovanų rinkinys yra gaminamas, saugiai supakuojamas transportavimo dėžutėje ir išsiunčiamas Jums.

 

Nerandate tinkamo dovanos varianto? Parašykite mums el.paštu info@dovanudezute.lt ir papasakokite, kaip įsivaizduojate svajonių dovanų rinkinį.

Taip pat galite patys susidėti norimą dėžutę iš el.parduotuvės asortimente esančių prekių.

Kaip tai padaryti?

Jeigu norite susikurti savo rinkinį, išsirinkite norimus produktus iš mūsų asortimento https://www.dovanudezute.lt/susikurk-pats , norint, kad pasirinktos prekės būtų supakuotos dovanų dėžutėje, nepamirškite pasirinkti dovanų rinkinio pakavimo paslaugos https://www.dovanudezute.lt/susikurk-pats/pakavimas-ir-dekoracijos , į kurį įeina dovanų dėžutė, jos užpildas, dovanų juostelė, atvirutė. Gavus užsakymą, yra parenkama atitinkamo dydžio dėžutė, kad tilptų visi pasirinkti produktai, bei sukomplektuojamas dovanų rinkinys.

Ką rasite mūsų dovanų rinkiniuose?

Dovanų rinkiniuose naudojame kokybišką ir skanią produkciją. 

Kavą perkame iš kavos tiekėjų, kurie šią tik po užsakymo paskrudina ir sumala, tad gauname dar šviežią gardžiai kvepiančią kavą, kurią klientams pristatome iki 2 mėnesių laikotarpyje, tad ir Jūs bei Jūsų dovanos gavėjai gauna šviežios kavytės savo rytiniam puodeliui. :)

Arbata yra gaminama kokybiškos bei šviežios produkcijos. Atsidarę pakelį arbatos, pajusite malonų aromatą, kuris praskaidrins Jūsų dienas.

Šokoladą mums tiekia lietuvių gamintojai "Rūta". Tai puiki, tradicijų kupina produkcija. Šokoladas yra juodasis (~50% kakavos) su moliūgų sėklomis bei vyšnių gabaliukais. Išėmus iš mūsų gamintos pakuotės, jis atrodo taip, be jokio nereikalingo ženklinimo.

    

 

 

 

 

 

Rašyk
Skambink