Atsiskaitymas, pristatymas ir grąžinimas

Prekių pristatymas

Dovanėles pagaminame ir pristatome per 2-5 darbo dienas su paštomatu arba kurjeriu; 

Dėl tikslesnių terminų teirautis telefono numeriu 863024278, el. paštu info@dovanudezute.lt, arba Facebook žinute.

Prekių pristatymo būdai ir kainos:

 • DPD kurjerių tarnyba - 3.50 €
 • DPD Pick-up terminalai - 2.50 €
 • Taip pat galite atsiimti nemokamai iš anksto susitarus mūsų būstinėje šalia Vilniaus-Grigiškių, adresu Kiemeliškių k., Grigiškių g. 6.

Pristatant į Kuršių neriją, tikslintis pristatymo mokestį.

Būtina nurodyti tikslų gavėjo telefono numerį. Priešingu atveju už grąžintą siuntą mes neatsakome, todėl grąžinimo ir pakartotinio pristatymo (jeigu pageidaujama) išlaidas apmoka pirkėjas.

Atsiskaitymas už prekes

Už prekes galima atsiskaityti tiesioginiu pavedimu į mūsų įmonės banko sąskaitą, arba per Paysera.

Apmokant pavedimu, ar per kitas platformas, būtinai nurodykite užsakymo numerį. Jeigu tokios galimybės nėra, informuokite el.paštu, kad galėtume rasti mokėjimą. 

Sąskaitos rekvizitai:

Gavėjas Emtiga
Gavėjo sąskaita LT833500010007872805
Banko pavadinimas Paysera LT, UAB
Banko kodas 35000
SWIFT EVIULT2VXXX
Banko adresas Pilaitės pr. 16, Vilnius, LT-04352, Lietuva

Prekių grąžinimas

Norėdamas grąžinti ar pakeisti prekę(-es), Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturioliką) darbo dienų nuo prekių pristatymo dienos. Prieš tai būtina informuoti Pardavėją el. paštu info@dovanudezute.lt ir laiške nurodyti užsakymo numerį, kokią prekę pageidaujate grąžinti ar pakeisti bei kokios yra grąžinimo/keitimo priežastys.

Per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo dienos Pirkėjas gali:

 • pasikeisti prekę į kitą tinkamą;
 • grąžinti prekę ir atgauti už ją sumokėtus pinigus.

Pirkėjui grąžinant/keičiant  prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

 • grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
 • prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
 • prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos/nenuplėštos etiketės).

Pirkėjas, norėdamas keisti ar grąžinti prekę, turi ją siųsti registruota siunta į įmonės buveinę, esančią adresu Grigiškių g. 6-2, Kiemeliškės, Trakų raj. Prie siuntos pridėti laisvos formos prašymą, kuriame nurodytas užsakymo ID, prekės keitimo/grąžnimo priežastys, į kokią prekę norima keisti ir į kokią banko sąskaitą norima gauti grąžinamus pinigus.

 • Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko aukščiau išvardintos prekių grąžinimo tvarkos.
 • Grąžinant gautą ne tą prekę ir/ar nekokybišką prekę, Pardavėjas įsipareigoja priimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis.
 • Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi pakeitimui tinkamų prekių, Pirkėjui grąžinama sumokėta suma, neįskaitant kainos už pristatymą.

Pastaba: grąžinant ar keičiant kokybiškas ir Pirkėjo užsakymą atitinkančias prekes, prekių grąžinimo išlaidas padengia pirkėjas. Taip pat nėra gražinami už pristatymą sumokėti pinigai.

Prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis LR ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą.

Rašyk
Skambink